X-Ray Servisi

Firmamız X-Ray servisi ve bakım hizmetleri için Türkiye genelinde hızlı ve etkili bir şekilde  hizmet vermektedir.

X-Ray  Teknik Servis

X-Ray servisi teknik ekibimiz, üründe oluşabilecek teknik sorunları ortadan kaldırmak için en hızlı servis ağını kullanarak kısa sürede arızanın tespitini yapıp sorunu çözmektedir. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin X-Ray servisi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Garanti süresi dolan X-Ray  cihazlarının servisinde en uygun fiyat politikası ve son kullanıcıları memnun edecek fiyatlar ile sorunlar aynı hızda çözülmektedir.

Ayrıca X-Ray servisi olanakları tek bir marka veya model ile sınırlı olmayıp tüm modeller için servis, yedek parça ve bakım hizmetleri verilmektedir.

X-Ray  Bakımı

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirli aralıklarla X-Ray cihazının bakımı yapılmaktadır. Bu periyodik bakımların temel amacı, ürünün performansından tam olarak yararlanmak ve ileride oluşabilecek büyük arızaların önüne geçmektir.

X-Ray  cihazlarınızın marka ve modeli ne olursa olsun teknik ekibimizden bakım desteği alabilirsiniz. X-Ray cihazlarının yedek parça, bakım ve montaj süreçlerinde uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Teknik kadromuzla iletişim bölümünden X-Ray servisi hakkında görüşebilir ve servis desteği alabilirsiniz.

X-Ray cihazlarının bakımı için aşağıdaki içeriği okumanızı tavsiye ederiz.

Cihazlarınızı sağlıklı kullanabilmek için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı profesyonellere bırakmak her zaman avantajlıdır. Bu avantajlar zamandan tasarruf sağlarken aynı zamanda maddi anlamda da katkı sağlamaktadır.

X-Ray  cihazlarının sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde çalıştırılabilmesi için uzmandan tam donanımlı eğitim alırken periyodik bakımlarının da zamanında yapılması gerekmektedir. Bu sayede hem cihazın ömrünü uzatacak hem de tam verim alacaksınız.

X-Ray servisi olarak alanında uzman ekibimiz sizlere 7/24 aralıksız hizmet vermektedir. Garantili yedek parça deposuyla sizlere ürününüzü uzun vadeli ve sorunsuz kullanma imkanı tanır.

X-Ray  Cihazı Bakım Ve Onarımı

Arıza bakım ekibimiz cihazın tüm elektronik verilerini, tüm kalibrasyon değerlerini, penetrasyon değerlerini, radyasyon seviyesi ölçümlerini, voltaj ve akım değerlerini, yazılım ayarlarını, görüntü netliğini ve fiziksel durumunu kontrol eder.

Hizmetlerimiz

 • Bakım Onarım
 • Kalibrasyon
 • Rejenerasyon
 • Hassasiyet Ayarı
 • Gerilim ve Akım Değer Kontrolü
 • X-Ray Jeneratörü Tamiri
 • X-Ray Motor Tamiri
 • Haberleşme Kartı Tamiri
 • Daq Kart Tamiri
 • XRC Kart Tamiri
 • Görüntü Testi
 • X-Ray Anakart Tamiri
 • X-Ray Klavye Tamiri
 • Penetrasyon Testi
 • X-Ray Bilgisayar Onarımı
 • X-Ray Periyodik Bakım

X-Ray Cihazlarında Teknik Servisin Önemi

Teknoloji dünyasının birçok kategorisi vardır. Bu cihazlar sürekli çalışma halindedir ve sürekli çalışması zaman zaman farklı ihtiyaçlara neden olabilir. Cihazlar bazen sorun çıkararak bakıma gidiyor, bazen de sorun çıkarmamak ve uzun yıllar kullanılabilmesi için bakıma gidiyor. Firma sahipleri, makinenin ihtiyacına göre belirli aralıklarla X-Ray cihazlarını herhangi bir arıza olmadan bakımlarını yaptırdıklarında, ileride cihazı sorunsuz bir şekilde kullanabilecekler ve daha büyük masraflardan kurtulmuş olacaklardır. Gerektiğinde X-Ray Cihazı Servisi hizmetleri kullanıldığında şirket veya kurum yetkilileri güvenlik zafiyeti sorunu yaşamamaktadırlar.

Aşağıdaki Kusurlarda Derhal Uzman Ekibimizle İletişime Geçiniz.

X-Ray cihazındaki X-Ray Işını göstergesini kontrol edin, çalışmıyorsa veya sürekli açık kalıyorsa servisimize başvurun.

X-Ray cihazlarının görünen donanımını kontrol edin. Çalışmayan bir donanım varsa servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

X-Ray cihazı ile ilgili bir yazılım sorunu ile karşılaşırsanız mutlaka uzman ekibimizle iletişime geçmelisiniz.

Tarama yapmadığında X-Ray cihazını durdurmanızı öneririz ve bizimle iletişime geçiniz.

X-Ray  cihazının giriş ve çıkışındaki kurşun alaşımlı perdelerde herhangi bir sorun varsa servisimizle iletişime geçiniz.

X-Ray  cihazının motoru kontrol edilmelidir. Herhangi bir problem (yağ sızıntısı vb.) varsa motora ve elektrikli parçalara zarar verebilir veya konveyör bandı ile bagaja zarar verebilir hemen servisimizle iletişime geçiniz.

X-Ray cihazlarında elektriksel problemlerin oluşmaması için UPS hattından besleme yapılması cihazın çok daha sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır eğer bu şekilde besleme yapılmamışsa bizimle iletişime geçiniz.

Görüntü netliği kontrol edilmelidir, görüntü net değilse ayarların uzman ekipler tarafından kontrol edilmesi ve düzenlenmesi gerekmektedir bizimle iletişime geçiniz.

X-Ray  cihazlarının uzmanlık gerektirdiği ve arıza durumunda yetkisiz müdahalelerin cihazın daha fazla sorun çıkarmasına neden olabileceği unutulmamalıdır. X-Ray  cihazları için periyodik bakımlarına dikkat etmelisiniz.

Teknik ekibimiz, üründe oluşabilecek teknik sorunları ortadan kaldırmak için en hızlı servis ağını kullanarak kısa sürede sorunu çözmektedir. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Garanti süresi dolan X-Ray servisi en uygun fiyat politikası ve son kullanıcıları memnun edecek fiyatlar ile sorunu çözecektir.

X-Ray  Cihazı Onarımı

X-Ray servisi, vermiş olduğumuz periyodik bakım, onarım ve servis hizmetlerine bağlı olarak muayenesini yaptığımız cihazlarda herhangi bir arıza olması durumunda teknik servis ekibimiz tarafından verilen hizmettir.

X-Ray  Bakımı Ve Onarımı

Her teknolojik cihaz gibi X-Ray  cihazları da aktif kullanımları sırasında teknik sorunlar ve arızalarla karşılaşma ihtimaline sahiptir. X-Ray  periyodik bakım ve onarım hizmetlerinin önemi burada ortaya çıkmaktadır.

X-Ray  Cihazı Satış Ve X-Ray Cihazı Kiralama Hizmeti

X-Ray  cihazları, metal kapı dedektörleri gibi cihazların satış veya kiralama hizmeti için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.